منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

اجرای گروه « پالت » در تالار وحدت این ‎بار برای دانشجویان

اجرای گروه « پالت » در تالار وحدت این ‎بار برای دانشجویان

گروه موسیقی پالت در تالار وحدت

گروه پالت در کمتر از ۱ماه برای ششمین بار برای دانشجویان به روی صحنه خواهد رفت.

کنسرت گروه پالت در تالار وحدت

به گزارش هی موزیک به نقل از موسیقی ایرانیان و روابط عمومی گروه پالت: این گروه در روز دوشنبه مورخ ۱۱ خرداد ساعت ۲۱:۳۰، در تالار وحدت تهران به روی صحنه می‎رود. به اطلاع دانشجویان میرسانیم که هردانشجو میتواند با در دست داشتن کارت دانشجویی معتبر از ساعت ۱۸:۳۰ الی ۲۱ به گیشه بلیت فروشی تالار وحدت مراجعه کرده و بلیت را تهیه نمایند. لازم به ذکر است که هر دانشجو میتواند با یک کارت دانشجویی ۲عدد بلیت تهیه نماید.

احسان رسول‎اف افزود: قیمت بلیت این کنسرت ۲۵هزار تومان در نظر گرفته شده است که بسیار پایین تر از نرخ مصوب کنسرت در کشور است. همچنین تمام عواید حاصل از بلیت فروشی این کنسرت صرف امور فرهنگی خواهد شد که قرار است در شب اجرا خود گروه پالت در این باره توضیحات کامل ارائه نمایند.

رسول‎اف تهیه کننده این گروه، اعلام کرد که قرار است این اجرا تنها اجرای پالت در تهران باشد که به صورت کامل فیلمبرداری میشود و پس از مدتی توسط درگاه های متنوع به اشتراک قرار گذاشته میشود.

پس از استقبال بسیار خوبی که از کنسرت های ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت ماه این گروه در تالار وحدت به عمل آمد، این گروه تصمیم گرفت مجدد در روزهای ۳، ۴ و ۵ خرداد ماه در سالن وحدت به روی صحنه برود. تمامی بلیت های این کنسرت در مدت کوتاهی به فروش رسید. با توجه به استاندارد های اخیر نرخ بلیت کنسرت در کشورمان قیمت های چند کنسرت اخیر گروه پالت نیزاز همین نرخ پیروی میکرد که بسیاری از طرفداران آنها که قشری از جوانان و دانشجویان بودند با این قیمت های بالا اعتراض داشتند.

مسیرهای رسیدن به تالار وحدت

تهران، خیابان حافظ، خیابان استاد شهریار، تالار وحدت [تالار وحدت بر روی نقشه گوگل]

منبع: موسیقی‎ایرانیان

درباره نویسنده

سلام ، علی هستم سردبیر سایت هی‎موزیک امیدوارم لحظات خوبی رو در سایت سپری کنید

مطالب مرتبط

2 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *