منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

آلبوم فقط گوش کن رضا صادقی منتشر شد

آلبوم فقط گوش کن رضا صادقی توسط شرکت آوای هنر در سراسر کشور پخش شد .

رضا صادقی این آلبوم را به خوانندگان محبوب کشورمان ناصر عبداللهی و مرتضی پاشایی تقدیم کرد ، همچنین وی در این آلبوم با بسیاری از آهنگسازان و ترانه سرا و نوازنده و تنظیم کننده همکاری کرده است . ” بابک صحرایی، ترانه مکرم، علی استیری، امیرحسین الهیاری، مهرزادامیرخانی، بیتا طایی، رضا صادقی، ابراهیم منصفی، حسین سلیمانی، عرفان سلیمی، مهدی محمدی، نگار جعفری جزء ترانه سرایان این آلبوم ۱۵ قطعه ای هستند .

آلبوم فقط گوش کن رضا صادقی منتشر شد

چرا رضا صادقی این نام را برای آلبومش انتخاب کرد؟

رضا صادقی این چنین گفت :

بعضی‌ها یادشان رفته که موسیقی برای گوش دادن است نه اینکه در حین پخش شدن آن حرف بزنند و سعی در نقد آن داشته باشند .

او مثل همیشه در این آلبوم یک آهنگ را برای مردم شهرش «بندرعباس» با گویش بندری خوانده است این تِرَک ، ششمین آهنگ آلبوم فقط گوش کن می‎باشد و با ترانه سرای مرحوم ابراهیم منصفی و آهنگسازی فاضل پیش و تنظیم مجید نصیری که برخی از نوازنده های بندری نیز در این ترک حضور دارند.

همچنین افزود که برای تهیه یک آلبوم زحمات بسیار زیادی کشیده می‎شود و حدالامکان آلبوم را بصورت اورجینال خریداری کنید و از دانلود کردن آن بپرهیزید.

متن یادداشت آلبوم فقط گوش کن رضا صادقی

جهانم با تمام جهانم تقدیم می کنم به لبخند خدایم و تقدیم به آنان که فکر هم را مدیون حضورشانم، مردم گرم سرزمینم و خاک گرم زادگاهم بندرعباس، و به روح دو عزیزی که عرض خاطرات پهناوری در ذهن این سرزمین به یادگار گذاشتند. ناصر عبدالهی و مرتضی پاشایی، روحشان آرام و یادشان مانا… خلوتی آرام، یک لیوان چای و لبخندی از سر دوستی، اینها با تو و حرف های ناگفته با من…بخند و فقط گوش کن

ویدیویی مرتبط با آلبوم رضا صادقی بنام گوش کن

دانلود ویدیو

آلبوم فقط گوش کن رضا صادقی منتشر شد

برای بزرگتر شدن تصویر روی آن کلیک کنید

درصورتی که امکان خرید آلبوم به صورت اورجینال را ندارید ، میتوانید به صورت رایگان به دانلود آلبوم جدید رضا صادقی بنام گوش کن بپردازید همچنان پیشنهاد میکنیم که آلبوم را بصورت اورجینال خریداری نمایید.

منبع

 

درباره نویسنده

سلام ، علی هستم سردبیر سایت هی‎موزیک امیدوارم لحظات خوبی رو در سایت سپری کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *